kedzee tu ma soloo Kruspe tak ma napadlo ze tu chyba aj bubenik najlepsiej skupiny Sneidera.Tu je piesen B****** v podani bubenika.

Majster bubeníkAutor: darkwolf66631 326 videní

Bubon jednou rukouAutor: hato20 089 videní

Šikovný bubeníkAutor: danny1117 412 videní

Pouličný bubeník 2Autor: cast35 657 videní

Super bubeníkAutor: anfe32 004 videní

Rýchly bubeníkAutor: tigrica38 215 videní

Rammstein - Du Riechst So GutAutor: polex8 439 videní

Malý bubeníkAutor: eugen27 092 videní

Bubeník 2Autor: roubbbi17 093 videní

Ľadový bubeníkAutor: lokes27 400 videní

Mladý talentovaný bubeníkAutor: noone4 778 videní

2 ročný bubeníkAutor: suky12 626 videní

BubeníkAutor: suky16 470 videní
rado3 pred 14 rokmi a 1 m
Blázen ten Schneider a dobrý bubeník :) ... je to frajooo!
kamco pred 15 rokmi a 6 m
No tak toto som ešte nevidel - celú pesničku pohľad na Chrissa ;-)
Super 5* - len tam na konci to už nejde podľa pesničky :D