Chlapec sa rozhodol vystreliť si z ľudí tým, že kľukato odhrnul malú cestičku v snehu. Škoda, že tých ľudí nenapadlo ísť normálne cez sneh.

Opustená dievčinaAutor: kaligula80 008 videní

Keď v Jakutsku odhŕňajú cestyAutor: mg24 032 videní

Nachytávka v nachytávkeAutor: figliar28 235 videní

PolievočkaAutor: tigrica70 139 videní

Hrôzostrašný žart v taxíkuAutor: v4v223 295 videní

Invázia už začalaAutor: noone34 670 videní

Levitujúca mŕtvolaAutor: miska8539 354 videní

Nestláčajte ten červený gombík!Autor: furikar36 388 videní

Falošná vražda - populárny žart z ČínyAutor: rosomak55 429 videní

Žartík so strigouAutor: tigrica6 174 videní

Prehnaný samovražedný žartAutor: cyberwhore76 216 videní

Žart v uliciachAutor: worldvideo4 380 videní

Tri dievčatá a žart so zlodejomAutor: herecka75 117 videní
jsch3 pred 10 rokmi a 10 m
lolc taketo strielanie si z ludi ,to veru mozem. :D :D :D
albhert pred 11 rokmi a 11 m
jedine co tomu chyba je original melodia s PacMana, ale inak toto je jedno z naj videi na MV :D :D :D
ironman3737 pred 12 rokmi a 4 m
1:28 ako kracali do rytmu
capoeirista pred 12 rokmi a 11 m
Chlapec potrollil :D :D
alamo pred 12 rokmi a 11 m
no to su tupci :D:D:D
pista2594 pred 13 rokmi a 7 m
ani ja by som sa nedrbal po tom snehu .... ved by som mal mokre topánky aj nohavice :D: D
galileo26 pred 13 rokmi a 7 m
:D :D a vraj človek je inteligentný tvor.. aj opice by robili to isté :D :D
lipko pred 14 rokmi
Neviem prečo sa vracali na späť, to akože tam bol 2m plot? veď už neraz boli na konci, tak toľko prejdem aj po snehu či?
matthew385 pred 14 rokmi a 5 m
:D hááá
xmotos125 pred 14 rokmi a 8 m
to skusim aj ja :D
pawliee pred 14 rokmi a 8 m
Trolling Lesson no.7
domca415 pred 15 rokmi a 6 m
:D no coment :) hahaha.. ne..ja nemoze m :DDD
66geno66 pred 15 rokmi a 6 m
Ti ludia si museli mysliet "to kerý k3:)kot musel odhrnat"
arvory pred 15 rokmi a 6 m
Milujem keď ma rozosmeje video,ale to čo ma pošle do kómy su väčšinov skvele komentare :D
kr3x pred 15 rokmi a 6 m
Lol :D To by ma nenapadlo :D
palo18 pred 15 rokmi a 6 m
Prave zacalo snezit :D
lowec81 pred 15 rokmi a 6 m
chyba v Matrixe :D
masak pred 15 rokmi a 6 m
10cm snehu a boja sa po nom prejst ....ach jaj
monika237 pred 15 rokmi a 6 m
hahaha dobrééé;)))
tomanuel11 pred 15 rokmi a 6 m
je to perfektne ale mna bi bolei ruky